Aktuality


29. - 30. 10. 2022 Jihočeské derby retrieverů Ratiboř, na které se mi ale vůbec nechtělo. Ovšem pro Toffee to byly první a poslední lovecké zkoušky v tomto roce, protože se věnovala mateřským povinnostem a v létě jsme šly working testy. Toffee je prostě úžasná! Je schopna na loveckých zkouškách po oba dny podat vyrovnaný výkon, a tak náš výlet skočil více než úspěšně: vodní zkoušky 1. cena, CACT, podzimní zkoušky, 1. cena, Res. CACT. Celkově neuvěřitelné třetí místo a nominace na Derby ČR. Mám doma poklad, který za rok zvládne odchovat své potomky a sirotky výmaráčků a pak ještě kombinovat workingy a lovecké zkoušky.  

8. 10. 2022 MVP/IDS České Budějovice Anarchy Dinno Golden Clarks se účastnil své první výstavy a hned si odnesl titul nejlepší štěně (2 psi, 6 fen).  

17. 9. 2022  MČR ve WT Finále Milovice. Druhá disciplína se nám málem stala osudnou. Ale Toffee navzdory mému nemožnému handlingu v poslední minutě klinické smrti dummy našla. Celkově neuvěřitelné 5. místo ve třídě L, došlo 8 týmů ze 14!   

4. 9. 2022 Setkání s Anarchy odchovem, mimina povyrostla a užila si společné blbnutí.  

20. 8. 2022  S Toffinkou jsme nezahálely a necelý měsíc po odjezdu jejích mimin jsme se zúčastnily WT v Roudnici nad Labem. Poprvé jsme startovaly ve třídě L. Cílem bylo projít. Toffee ale vybojovala krásně druhé místo, a to dokonce po rozstřelu!!!

V červenci 2022 odjely naše malé naděje k novým majitelům. Byla to první štěňátka a odjezd všech tří jsme obrečeli. 

Poslední den spolu, zleva pan Modrý (Fido), pan Šedý (Dinno) a slečna Raya 


Máme štěňátka! Dne 26.5. 2022 se narodili dva klučíci a jedna holčička. Podrobnosti v záložce vrh A.

Toffee a Berry se stali na konci května rodiči a my se těšili ze tří zlatých raubířů.  

Toffee v minulém roce více než splnila podmínky chovnosti a my začali hledat ženicha. Koncem března 2022 jsme se vypravili do Německa za chovatelkou Sandrou Grzybek a jejím Berrym  https://www.goldencandy.de. Krytí proběhlo hladce.  

Vytvořte si webové stránky zdarma!