Nadpis textu

Vrh Anarchy

Štěňátka oslavila tři týdny a jejich váhy se pohybují okolo 2,5 kg. Už ochutnali i první příkrm, a to hovězí maso v biokvalitě:-)))  s vařenou mrkví. Dne 15. 6. 22 byla společně s Toffee také odčervena, proces jsme spojili s odčervením výmarských ohařů, kteří u nás díky Toffince krásně prospívají. 

9. 6. 2022 Štěňátka jsou dnes dva týdny na světě, zdárně přibývají na váze, snaží se chodit po všech 4 ,ale to jen v případě, že nejsou zrovna po jídle - s břichem to jde totiž hodně těžko:-). Všechna už mají otevřená očka a občas se snaží pozlobit své kámoše. 

5. 6. 2022 Našim štěňátkům je dnes deset dní a už se snaží rozkoukávat a stavět na vlastní nohy. Společnost jim dělají mladší ohaříci, kteří také rostou jako z vody a postupně ztrácejí své pruhy, takže v bedně je stále veselo.  

3. 6. 2022 Štěňátka již oslavila týden a všechna se váhově dostala ke kilu, holčička dokonce nad. Všichni mají krásné tmavé čumáčky a stále chuť k jídlu. Naše štěněcí skupina se rozrostla o tři výmarské krátkosrsté ohaříky, kterým umřela maminka. Tofča je naprosto úžasná a trpělivá máma, která okamžitě přijala cizí mimina a vzorně se o všechny stará. Prostě ji miluju!!!! Každý golden má tak svého šediváčka a společně se krmí, spí, plazí... Jen o jídlo od mámy/náhradní mámy svádějí boj, ale nikdo nezůstane o hladu. Naše i dočasně vypůjčená štěňata vyrůstají s námi v obývacím pokoji, jsou součástí každodenního chodu rodiny a zvykají si na všechny ruchy s ním spojené, a dokonce i na hudební nástroje, na které děti hrají. 

Štěňátkům jsou 4 dny a už došlo i na manikúru, stříhali jsme jim drápky, aby při pití neškrábala maminku a aby měla v budoucnu kulaté tlapky. 

Dne 26. května 2022 jsme na svět přivítali dva kluky a jednu holčičku, další kluk a holka se bohužel narodili jako andílci. Porodní váhy byly kolem 500 g, Tofča byla moc šikovná a celkem rychlá. První 4 štěňátka zvládla za 2 hodiny. Poslední mimi byl andílek a tomu pomohli po kapačce na veterině Ivet, kde byli ve 3 hodiny ráno naprosto úžasní. Ze štěňátek máme obrovskou radost, jsou to sytě zlatí jedlíci, hezky přibírají a mají se k světu. Tofča je velmi trpělivá máma a vzorně se o ně stará. Miminka rostou jak z vody. 

Ještě nám není ani týdenNa konci května 2022 plánujeme vrh A ze spojení Golden Mountain Spring's Toffee x JCh. Highlands Hope of Loyal Gold. Přijímáme rezervace na štěňátka. Po rodičích očekáváme zlatou barvu, temperament a vlohy po práci a také exteriér, který uplatní ve výstavním kruhu. Novým majitelům poskytneme chovatelský servis, pomůžeme s výchovou a výcvikem, pokud budou mít zájem, tak i s uchovněním. Budeme rádi, když zůstaneme v dlouhodobém kontaktu.    

Vytvořte si webové stránky zdarma!